Bayilik

BAYİLİK

Gelato Vita Mia ailesi olarak, 2014 mayıs ayında ilk şubemizi istanbul Fulya'da açtık. Oluşturduğumuz reçetelerimiz ile kısa zamanda çeşitlerimizi çoğalttık. Kullandığımız ürün gamı ile en doğal ürünleri sunmayı hedefledik  ve başardık. Firma olarak geliştirdiğimiz ürünleri gelen talepler üzerine yurtiçi ve yurtdışında Frinchise anlaşmaları yaparak karşılayabilmek şuanki hedefimiz. Yurtiçinde kendi bünyemizde 2, anlaşmalı olduğumuz 4 şube vardır. Gelato Vita Mia, yatırımcılar için karlılık ve müşteri sayısı bakımından öngörülenin herzaman üzerinde olmayı hedefleyen çalışmalarla sizlere en iyini sunmayı hedefler.

KONSEPTLERİMİZ

KAFE VE DONDURMA KONSEPTİ
DONDURMA KONSEPTİ
KİOKS (AVM) KONSEPTİ

 

KAFE VE DONDURMA KONSEPTİ

Geniş bir alanınız varsa bu konsept sizin için çok ideal. Dondurmanın yanında kahve ve tatlı satışıda da gerçekleştirebiliyorsunuz. Sizlere baristalık konusunda eğitim veriyoruz ve en iyi kahveleri sunmanızı sağlıyoruz.

DONDURMA KONSEPTİ

30 mt kareden daha küçük bir alanınız varsa bu konsept sizin için çok ideal. İsteğe bağlı olarak kahve ve tatlı satışı yapılabilmenizi sağlyoruz. Daha küçük materyaller kullanarak alanınızı en iyi şekilde kullanıyoruz ve küçük bir alanda en rahat şekilde çalışmanızı sağlıyoruz.

KİOKS (AVM) KONSEPTİ

AVM içerisinde hazır yeriniz olabilir veya yeni açıcağınız bir yer olabilir alan genişliğinize göre kioks tasarımı yapılarak daha rahat çalışabilmeniz hedeflernir.

LOKASYON DEĞERLENDİRMESİ VE FİZİBİLİTE

Yatırım yapılması düşünülen yerin metre karesi öçülerek maliyet çıkartılır.


ANLAŞMA SÜRECİ

Karşılıklı haklarımızı koruyarak sözleşme imzalanır.
 

PROJE VE MİMARİ UYGULAMA SÜRECİ

Gelato Vita Mia bünyesinde tüm süreci yöneterek anahtar teslim işyeri teslim eder. Sizin bünyenizde mimarınız var ise süreci kontrol ederek bayilik yapılıcak yer anahtar teslim sunulur.

EĞİTİM SÜRECİ

İş yerinin inşaatı sırasında, şubelerimizde yatırımcıya ve yanında çalışacak ekibine bütün süreç için eğitim verilir.

AÇILIŞ ORGANİZASYONU

Eğitim ve inşaat süreci sonrasında merkez ofisimizin belirlediği tarihte gerekli organizasyonla açılış yapılır.

REKLAM VE İŞLETME DESTEĞİ

Çalıştığımız sosyal medya ve reklam danışmanlık şirketi merkeze bağlı olarak bütün bayilerimizin lokasyonları ve çevrelerinde onların tanıtımını destekleyen bir reklam çıkar. Reklamlarımız kesintisiz olarak devam eder. 

Franchise hakkında daha fazla bilgi için lütfen telefon ederek bilgi alınız. 

İletişim İçin TIKLAYINIZ