Toptan Dondurma

AİLEYE KATIL

Gelato Vita Mia olarak toptan satış hizmeti sunuyoruz. Sizi ailemizin bir parçası yapmak isteriz! Her adımda destek sunuyoruz. Tüm müşterilere uygun seçenekleri onlarında istekleri doğrultusunda belirliyoruz. Dondurmalarımızı 5 litrelik küvetler halinde satıyoruz; restorant ve kafeler için yerden tasarruf sağlayan 2,5 litrelik küvetlerimiz mevcuttur.

KALİTE

Günlük patorize süt kullanarak ürettiğimiz sütlü dondurmalarım yapay tad ve katkı maddeleri içermez.Mevsiminde meyve kullanarak hazırladığımız sorbe (sütsüz) dondurmalarımızın her kaşığında meyvenin doğal ve gerçek tadını alırsınız... 2014 yılından beri dondurma sektöründeyiz. Argeler yapıyoruz ve 300' den fazla dondurma seçeneği sunuyoruz. Tatlı ve dondurma menüleri hazırlıyoruz. Yeni tatları denemeyi seviyoruz ve bu yüzden daha fazla yeni ürün sunuyoruz.İlginç , yenilikçi tatlarımızla sizlere en lezzetli dondurmaları sunuyoruz. Lezzet için fikrin varsa bizde bilmek isteriz!

EĞİTİM

Toptan dondurma aldığınız zaman sizlere ekip olarak eğitim veriyoruz. İtalyan kaşık ve isteğe bağlı kepçe kaşık kullanımı, gramaj hesapı, reyon içi düzeni gibi konularda sizlere yardımcı oluyoruz.. Tadım kaşığı, kornet ve kap kullanımı ve tedariği konusunda sizlere destek veriyoruz. 

Fiyat ve ürün listesi için lütfen bilgi alınız...

İLETİŞİM İÇİN TIKLAYINIZ